Neler Yaparız

 ÖN HAZIRLIK

   Siz film ekip ekipmanları kosunda bizimle anlaşmaya vardıktan sonra senaryonuz üzerinde çalışmaya başlar,ön hazırlık dediğimiz mekan malzeme iş planlaması konusunda sizden yükü alırız.

MEKAN

   Mekan konusunda sürekli setlerde olduğumuz için sahnelere uygun olan alternatifleri sizlere sunarız.

KONAKLAMA

   Ekibin ve castın konaklaması için şehir dışı işlerde otelllerle gerekirse kıran kırana sizin adınıza pazarlık eder,rahatla insani şartlarda konaklanması için otel konusunda size yardımcı oluruz.

MALZEME

   Ekibin ve setin prodüksiyon malzemelerini size bir liste halinde sunar,muhasebe elemanınız veya görevlendireceğiniz bir personelinizle alışverişi yapar eksikleri tamamlarız.

MONTAJ

   Montaj konusunda sürekli çalıştığımız stüdyolarla sizi birebir görüştürüp size en uygun çalışma koşulları ve en ucuza stüdyoyu ayarlarız.

MÜZİK VE DUBLAJ

   Müzik yapımı ve dublaj konusunda perişan olmamanız için elimizde bulunan çalışma arkadaşlarımızla ara bularak sizin filminizin müziklerini ve ses kayıtlarını almanızı sağlarız.

KALIR

   Film ve müzkler bitti sıra geldi kalır yani renklendirmeye.Bu konudada sizi yormadan piyasada bulunan en uygun operatörle sizi buluşturup çalışmanızı sağlarız.

BANYO

   Özellikle banyo konusunda işin ne kadar temiz yapılması gerektiğini çok iyi bildiğimiz için sizi kirli bir banyoda çamur gibi tabir ettiğimiz renklerle baş başa bırakmamak adına biz sizin için en temiz banyoyu size sağlarız.

BASKI

   Makara baskısı konusunda zaten sınırlı sayıda olan firmalarla sizi irtibatlar.piyasayı bildiğimiz için cebinizden ekstra para çıkarmadan makaralarınızı bastırırız.

DAĞITIM

   Dağıtım firmalarıyla sizi tanıştırıp,filmin konusune en uygun sezon konusunda size destek veririz.işin en can sıkıcı ayaklarında olan dağıtım kısmındada size alternatifler sunarız.

İLK AŞAMADAN BEYAZ PERDEYE KADAR SİZE OMUZ VERİR KOL KANAT GERERİZ.Film Ekipmanları

Set EkibiHava Durumu
Anlık
Yarın
19° 26° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret131128